Районна газета

НАДАННЯ ПІЛЬГ НА ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ У 2019 РОЦІ

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї» надаються пільги окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї

Дія цієї Постанови поширюється на осіб, які мають право на пільги за соціальною ознакою:

- учасників війни;

- дітей війни;

- багатодітних сімей;

- пенсіонерів, які раніше працювали педагогічними працівниками у сільській місцевості та селищах міського типу;

- пенсіонерів, які раніше працювали медичними і фармацевтичними працівниками у сільській місцевості та селищах міського типу;

- пенсіонерів, які раніше працювали у бібліотеках у сільській місцевості та селищах міського типу;

- пенсіонери, які раніше працювали в державних та комунальних закладах культури, закладах освіти сфери культури у сільській місцевості і селищах міського типу.

З 01 січня 2019 року розмір податкової соціальної пільги складає 2690 гривень.

Право на пільги з 01.01.2019 року протягом року набувають пільговики, якщо середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує 2690 гривень.

Якщо до 01.01.2019 року пільговику було припинено надання пільг у зв’язку з перевищенням середньомісячного доходу сім’ї на одну особу суми 2470 гривень (розмір податкової соціальної пільги у 2018 році), то з 1 січня 2019 року пільговику буде поновлено пільги. Це можливо за умови, якщо його середньомісячний сукупний дохід не перевищує 2690 гривень та за адресою реєстрації пільговика не призначена житлова субсидія.

До відома: пільги на житлово-комунальні послуги особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, ліквідаторам та потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС I та II категорії, ветеранам військової служби та органів внутрішніх справ та їх вдовам, особам з інвалідністю внаслідок військової служби надаються без урахування середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

Начальник відділу пільг Управління

соціального захисту населення

Білопільської районної державної

адміністрації                                                                     Т.БЕЗРУК