Районна газета

ВИЇЗД «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ» ДО РІЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

28 березня 2019 року відбувся виїзд «мобільного соціального офісу» до Річківської сільської ради

Під час виїзду проведено особистий прийом 29 громадян, обстежено 8 багатодітних сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Найбільш актуальними питаннями були: призначення субсидії на тверде паливо та скраплений газ, виплата житлової субсидії в готівковій формі; призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям; призначення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги; взяття на облік в центрі зайнятості; обслуговування одиноких непрацездатних громадян вдома; призначення та перерахунок пенсії. Всі громадяни, що зверталися, отримали змістовні та вичерпні відповіді на порушені  питання.

У роботі виїзного «мобільного соціального офісу» взяли участь представники Управління соціального захисту населення, Білопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, районного територіального центру соціального обслуговування, Білопільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості.