Районна газета

ДОПОМОГА НА ДІТЕЙ, ЯКІ ВИХОВУЮТЬСЯ У БАГАТОДІТНИХ СІМ’ЯХ

З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям

Уряд виплачуватиме батькам за кожну третю і наступну дитину щомісяця 1700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.

Яким нормативним документом передбачено виплату даної допомоги?

Постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2019 року №250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям»затвердженоПорядок виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях,відповідно до якого буде здійснюватися призначення та виплата даного виду допомоги.

Як отримати виплату?

Для того щоб оформити допомогу на дитину, мамі або татові слід звернутися до Управління соціального захисту населення і написати заяву.

При собі також потрібно мати оригінали та копії посвідчення багатодітної сім’ї та свідоцтва про народження дітей.

Кого стосується доплата?

Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину.

Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6-ти років, держава виплатить на кожну з них по 1700 грн.

Яким чином буде здійснюватись виплата допомоги?

Виплати здійснюватимуться шляхом перерахування коштів на рахунок отримувача допомоги, відкритий у банківській установі, чи через відділення Укрпошти. Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку зараховуються 860 грн.

За більш детальною інформацією з питання призначення допомоги можна звернутися до Управління соціального захисту населення за адресою: м. Білопілля, вул. Сумська, буд. 9 або за телефонами: 9-13-33 та 0951960523.

Управління соціального захисту населення Білопільської РДА