Районна газета

ЩОДО ВКЛЮЧЕННЯ ТОВ «САНАТОРІЙ «ЗОЛОТА НИВА» ДО ПЕРЕЛІКУ СУБ’ЄКТІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ З ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ НА 2020 РІК

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 497 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях»  Управлінням соціального захисту населення прийнято рішення щодо включення ТОВ «Санаторій «Золота нива» до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації на 2020 рік.

Санаторій «Золота нива» знаходиться за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 16.

Умови харчування: 5-ти разове на добу.

          Умови проживання: кімната укомплектована необхідними меблями та побутовими приладами.

           Санаторієм розроблені програми психологічної реабілітації, якими передбачено надання відповідних послуг згідно з індивідуальними програмами, а також методичних та інших матеріалів у сфері надання послуг із психологічної реабілітації. Способи виконання заходів з психологічної реабілітації проводяться згідно затверджених методик лікувально-діагностичних відділенням у відповідності до МОЗ України та їх методичних рекомендацій.          За більш детальною інформацією звертайтеся до районного Управління соціального захисту населення за адресою: м. Білопілля, вул. Сумська, 9, каб. №3, тел. (0443)9-25-96.