Районна газета

ПРО ПОСИЛЕННЯ РОБОТИ З ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

21 квітня 2020 року за ініціативи Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції  в Сумській області Департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації було проведено відео-селекторну нараду на тему:

«Виконання постанови КМУ від 22.08.2018  № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі” в умовах запровадження карантинних заходів у державі».

         Порядок денний:

         1. Взаємодія всіх суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству щодо виконання зазначеної постанови в умовах карантинних заходів.

         2. Затвердження плану дій для всіх суб’єктів.

         У роботі відео-селекторної наради на рівні району взяли участь представники Білопільського відділення поліції, Управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, відділу освіти, культури, молоді і спорту  Білопільської райдержадміністрації, центральної районної лікарні, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відділу “Білопільське бюро правової допомоги» Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

За результатами обговорення запланованих питань прийнято відповідні рішення щодо посилення взаємодії з запобігання та протидії домашньому насильству та затверджено плану дій для  суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі в умовах запровадження карантину.