Районна газета

НАЙСВЯТІШЕ СВЯТО - ДЕНЬ МАТЕРІ

Мама старенька стоїть на воротях,

від сліз солоних її очі печуть,

чекає дітей у щоденних турботах,

а діти невдячні додому не йдуть.

Та ж  нічого в світі краще нема,

як на тебе чекає ще мати жива!

Відвідай її хоч раз у неділю,

бо стомлена мама плекає надію.

Коли ти прийдеш і мама зрадіє,

тобі все простить і все зрозуміє.

Ніхто так не вміє, як мама простити.

дай їй Боже ще трохи прожити!

Приїжджайте до мами у вільну хвилину,

бо роки летять і  летять без упину.

Любіть свою маму ,коли ще жива!

Бо колись схаменетесь - а її вже нема...

 

                 Місяць травень щедрий на родинні свята.  Щороку в другу неділю травня в Україні традиційно святкують День матері, який започаткований             відповідно до Указу Президента України від 10.05.1999 року.

             А 15 травня весь світ відзначає Міжнародний День сім’ї, встановлений Гененральною асамблеєю ООН у 1993 році. Ці свята народилися з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу.

              День матері- це одне з самих добрих та зворушливих свят, яке вшановує найближчу для всіх людину, яка супроводжує нас від самого моменту народження. Все найкраще, що є на землі, починається з матері.   Кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. 

           Встановлення Міжнародного  Дня сім’ї покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї.  Сім’я  була і завжди залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

          Сім’я- запорука продовження роду, з сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги,  те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Мама і сім’я-це святе для кожної людини.

          В цьому році в зв’язку з поширенням пандемії коронавірусної хвороби (COVID-19), ці свята в районі будуть відзначені  дотримуючись обмежень, введених в Україні.

        Заходи, зокрема, передбачають:

      - організацію привітань (відправлених поштою чи в будь-який інший спосіб);

      - розміщення у місцевих ЗМІ та у соцмережах матеріалів щодо популяризації сімейних цінностей, трансляцію відповідних радіопередач;

      -  оформлення у бібліотеках району тематичних виставок;    

      -  проведення у  закладах освіти району тематичних онлайн-уроків, на яких діти змогли б власноруч виготовити вітальні листівки, малюнки чи вироби для своїх матерів;

        Тож в цей світлий день, День матері,  не забудьте відвідати свою маму, подарувати їй квіти, сказати теплі слова. Якщо знаходитесь далеко від рідної домівки, то не забудьте зателефонувати мамі і сказати як сильно її любите. Завжди пам’ятайте, що ми залишаємося дітьми до того часу, поки живі наші батьки. То ж давайте любити і цінувати наших найрідніших у світі людей -  Матерів – щохвилини, а не лише у святкові дні.  Бережімо наших матерів .      

               А 15 травня- це чудовий привід провести час разом зі своєю сім’єю, відклавши всі свої справи і проблеми. І не тільки в цей день, а завжди будьте  щасливі разом зі своєю сім’єю. Цінуйте кожну хвилину, проведену з матір’ю та сім’єю.