Районна газета

«ІНТЕЛЕКТ СУМЩИНИ» СТАВ РЕГІОНАЛЬНИМ ПАРТНЕРОМ ПРОЄКТУ «ГОЛОС ЖІНОК І ЛІДЕРСТВО – УКРАЇНА»

На території Сумської області до 2024 року реалізується проєкт по роботі з громадськими організаціями, діяльність яких спрямовано на захист прав жінок. Мета проєкту – підвищення рівня реалізації прав людини жінками та дівчатами та просування гендерної рівності в Україні.

        Регіональним партнером проєкту в Сумській області стала громадська організація «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини», яка заохочує долучатися до даного проєкту, оскільки для громадських організацій це є можливістю навчатися та  розвиватися, співпрацювати з українськими та міжнародним організаціями, мобілізувати   ресурси, чинити колективний вплив.

         Громадська організація «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» була створена у 2008 році активом науковців, які вбачають сенс науки у зміні життя людей на краще, у максимальному наближенні наукових розробок до потреб суспільства. Організація налічує у своєму складі 140 членів, при цьому на постійній основі працює 5 осіб (голова та члени правління, менеджер проектів). Активне членство бере участь у життєдіяльності організації на волонтерських засадах. Переважна більшість членів «Інтелекту Сумщини» - кандидати та доктори наук у сфері філософії, політології, економіки, медіа комунікацій, медицини, юриспруденції. Голова правління та члени правління організації мають кваліфікації тренерів.
          Основна мета діяльності організації - розробка і здійснення заходів, проєктів і програм, спрямованих на захист правових, економічних, соціальних, творчих, національно-культурних інтересів Сумської громади та сприяння в реалізації культурних, освітніх, природоохоронних заходів.

          Основними напрямами діяльності організації є напрацювання бази для системних змін через участь у розробці цільових програм та нормативних документів, обмін досвідом між зацікавленими сторонами та поширення успішних історій.

          ГО «Інтелект Сумщини» потрапила до числа 20-и регіональних організацій, які по всій Україні   реалізовують проєкт «Голос жінок і лідерство – Україна». Це означає, що впродовж найближчих двох років «Інтелект» буде працювати над розвитком жіночого руху на Сумщині. З цією метою  буде реалізовано стратегію зі зміцнення громадських організацій і активісток, втілено громадські ініціативи, створено мережі і коаліції. Як регіональний партнер проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», «Інтелект Сумщини»:

- представлятиме проєкт в регіоні;

- сприятиме у пошуку нових організацій і активісток і залучатиме їх до руху;

- допомагатиме в організації заходів проєкту в регіоні;

- консультуватиме організації щодо підготовки проєктів Українському Жіночому Фонду та іншим донорам;

- аналізуватиме ситуацію в регіоні, сприятиме розробці стратегій проєкту і їх адаптації до місцевого контексту;

- допомагатиме у моніторингу виконання проєктів грант ерами.

         Проєкт реалізовується за підтримки Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд (УЖФ). Відповідальність за публікацію несе ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини». Опублікована інформація не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.

         Завдяки цьому проекту українські жіночі організації покращать свою індивідуальну і колективну організаційну спроможність, продуктивність та рівень співпраці,  стануть більш ефективними в адвокації прав і забезпеченні потреб вразливих жінок і дівчат, і, зрештою, сприятимуть більш широкій реалізації прав людини жінками та дівчатами, доступності високоякісних послуг, і просуванню гендерної рівності по всій країні.

 

      Контакти для зацікавлених у співпраці громадських організацій: Юлія Савельєва, місцева консультантка проєкту, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , моб.тел. 0502881038