Районна газета

ДО ВІДОМА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ. НЕ ВТРАТЬТЕ СВІЙ ШАНС

Громадська організація «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» розпочинає набір учасників для участі у проекті «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо перемішених осіб (далі – ВПО) та постраждалого від конфлікту населення в Україні»

Програма з самозайнятості, мікропідприємництва, професійно- орієнтаційних курсів розрахована на осіб віком від 18 до 60.

Взяти участь у програмі можуть ВПО та незахищені верстви населення, демобілізовані в запас воїни АТО які не підлягають повторній мобілізації у розподілі 75% ВПО, 25% місцеві мешканці. Для участі в проекті необхідно заповнити анкету. До заповненої анкети необхідно додати скановано копію паспорту (1,2 сторінки та місце реєстрації), ідентифікаційний код, довідка ВПО (для внутрішньо переміщених осіб), довідка учасника АТО (для осіб відповідної категорії), свідоцтво(виписка\витяг) ФОП (для приватних підприємців які працюють як ФОП не менше 6-ти місяців на момент заповнення анкети).

Вартість гранту по «Самозайнятості» – до 20 000 гривень, «Мікропідприємництва»  - до 50 000 гривень, "Професійні курси" - до 10 000 гривень.

Заповнену анкету та скановані документи надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 05.06.2017 року.

За більш детальною інформацією звертайтеся до управління соціального захисту населення Білопільської районної державної адміністрації за адресою м. Білопілля, вул. Сумська, 9, каб.16 або за телефоном 7-10-71.

Анкета для участі у програмі «мікропідприємництво» / «самозайнятість» / «професійно-орієнтаційні курси»