Районна газета

ДОПОМОГА ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Торгівля людьми – одна з найбільш актуальних проблем сучасності. Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей

Особою, яка постраждала від торгівлі людьми – є будь-яка фізична особа, яка стала об’єктом торгівлі людьми і визнана такою відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми».

Особа, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми, має право звернутися до управління соціального захисту населення Білопільської районної державної адміністрації із заявою про встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми», особи, які постраждали від торгівлі людьми у разі потреби можуть отримати комплексну психологічну, соціально-педагогічну, соціально-медичну, юридичну, інформаційну, допомогу у працевлаштуванні та перекваліфікації, тимчасове розміщення у закладах допомоги для осіб, які постраждали від торгівлі людьми та інші види допомоги.

За отриманням допомоги можна звернутись в Білопільському районі до наступних установ:

-  районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, 9-16-80;

- управління соціального захисту населення Білопільської районної державної адміністрації, 9-25-96;

- служба у справах дітей Білопільської районної державної адміністрації, 7-10-20;

- Білопільське відділення поліції ГУНП в Сумській області, 102, 9-12-80;

- районний центр зайнятості, 9-27-08;

- районний сектор Управління державної міграційної служби України в Сумській області – 9-14-80.

Також, допомогу постраждалим від торгівлі людьми на території Сумської області надає громадська організація «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини», яка знаходиться за адресою: м. Суми, вул. Кузнечна 2, оф.101, тел.(063) 149 49 03, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.