Районна газета

ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗАПИСУ ПРО АТЕСТАЦІЮ РОБОЧОГО МІСЦЯ ДО ТРУДОВОЇ КНИЖКИ

Якщо працівник має право на пенсію на пільгових умовах, то до трудової книжки обов’язково необхідно внести запис про атестацію робочого місця – на підтвердження цього права

Трудова книжка є основним документом про трудову діяльність працівника та основним документом, що підтверджує стаж роботи.

Вимогу щодо внесення до трудової книжки запису про атестацію робочого місця містить пункт 2.14 Інструкції № 58 про порядок ведення трудових книжок працівників. Якщо працівник має право на пенсію за віком на пільгових умовах, запис у трудовій книжці роблять на підставі наказу, виданого за результатами атестації робочих місць.

Інструкція №58 передбачає внесення запису про атестацію робочого місця лише тим працівникам, які мають право на пенсію на пільгових умовах за Списками № 1 і № 2. Працівникам, яким підтверджено право на пільги і компенсації за Списками виробництв, робіт, цехів, професій і посад, зайнятість працівників в яких дає право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці, затвердженими постановою КМУ від 17.11.1997 р. № 1290 та Переліком виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня, затвердженим постановою КМУ від 21.02.2001 № 163, ніяких додаткових записів до трудової книжки не вноситься.

Головний спеціаліст УСЗН Білопільської РДА                                  М.Зубахін