Районна газета

АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Насилля в родині руйнує фундамент безпеки самої сім'ї, а також і суспільства. Воно набуває багатьох форм та занадто часто суспільство заплющує на нього очі. Водночас саме проблема насильства в сім'ї тісно пов'язана із такими явищами, як бездоглядність і безпритульність дітей, зростання кількості розлучень, формування насильницького менталітету нації, жебракування, втрати загальнолюдських цінностей любові і взаєморозуміння, рівня злочинності

Щоб зупинити насильство у сім’ї необхідна консолідація зусиль урядів, парламентів, місцевих структур та громадськості.

З 1991 р. у більш ніж 100 країнах світу проходить Всесвітня кампанія «16 днів проти насильства», що була ініційована Всесвітнім інститутом жіночого лідерства.

З метою проведення щорічної акції «16 днів проти  насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою, привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації розроблений та запропонований наступний план проведення даної щорічної акції у районі, що буде тривати з 25 листопада до 10 грудня 2017 року.

Заходи щодо проведення щорічної акції «16 днів проти насильства» у Білопільському районі

(стор. 1, стор.2).