Районна газета

Соціальний захист

Оновлено 24.01.2020

Управління соціального захисту населення Білопільської районної державної адміністрації

Служба у справах дітей Білопільської районної державної адміністрації

Білопільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Білопільський районний територіальний центр соціального  обслуговування   

РЕЄСТР галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них (станом на 24.01.2020)

 

Заява про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг

Заява про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі

Декларація про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги

 

Декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

ЗВЕРНЕННЯ ДО СПОЖИВАЧІВ

Інформаційна брошура: «На допомогу захисникам Батьківщини: права та пільги для учасників АТО та членів їх сімей - порядок та підстави отримання, рекомендації, довідкова інформація»

Відповідальні особи в структурних підрозділах райдержадміністрації, установах для забезпечення координації і контролю надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей 

 

Презентація "Протидія торгівлі людьми"

 

Соціальний ролик "Трудова експлуатація"

 

Соціальний ролик "Людина - не товар"

 

Соціальний ролик "Дитяче жебракування"

Соціальний ролик "Дитина - нагорода за любов"

Соціальний ролик "Справжні чоловіки"

Соціальний ролик "Розірви коло"

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

План заходів щодо проведення щорічної акції «16 днів проти насильства» в 2019 році у Білопільському районі

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

При Сумській обласній державній адміністрації

працює безкоштовна телефонна «гаряча лінія», з питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у Сумській області

0-800-301-505

цілодобово та без вихідних

ПАМ’ЯТКА УЧАСНИКАМ АТО: права, обов’язки та гарантії соціального захисту

 

Отримання житлових субсидій: зміни з 1 травня

 

 

 

ЯК ЗМІНИТИ ВИБОРЧУ АДРЕСУ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ – 2020

Кожен виборець незалежно від того, де зареєстроване його місце проживання, може закріпити своє фактичне місце проживання як виборчу адресу та проголосувати на виборах у відповідній місцевості. Особливої актуальності набуває це право напередодні місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня 2020 року. Адже лише ті виборці, що належать до певної територіальної громади, можуть голосувати на місцевих виборах

ВИПЛАТА МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ВЕТЕРАНАМ ВІЙНИ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

До Дня незалежності України відповідно до Районної програми Управлінням соціального захисту населення  нараховано та виплачено за рахунок коштів районного бюджету разову грошову допомогу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок Другої світової війни та членам сімей загиблих учасників АТО (ООС) на загальну суму 285,0 тис. гривень.

 

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ОБЧИСЛЕННЯ СЕРЕДНЬОМІСЯЧНОГО СУКУПНОГО ДОХОДУ СІМ’Ї ДЛЯ УСІХ ВИДІВ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ.

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» затверджено Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги.

ЗАПИТУВАЛИ –ВІДПОВІДАЄ!

За яких умов  державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям не призначається  з 1 липня 2020 року?

 

Малозабезпечена сім’я — це сім’я, яка з поважних або незалежних від неї причин має середньомісячний сукупний доход, нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї.

«ІНТЕЛЕКТ СУМЩИНИ» СТАВ РЕГІОНАЛЬНИМ ПАРТНЕРОМ ПРОЄКТУ «ГОЛОС ЖІНОК І ЛІДЕРСТВО – УКРАЇНА»

        На території Сумської області до 2024 року реалізується проєкт по роботі з громадськими організаціями, діяльність яких спрямовано на захист прав жінок. Мета проєкту – підвищення рівня реалізації прав людини жінками та дівчатами та просування гендерної рівності в Україні.

МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ

Порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня” регулюється Постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 № 68 (із змінами).

Хто така муніципальна няня?

 

ДОПОМОГА НА ДІТЕЙ, ЯКІ ВИХОВУЮТЬСЯ В БАГАТОДІТНИХ СІМ’ЯХ

Порядок призначення допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях регулюється Постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2019 року № 250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям» (із змінами).

 Хто має право на допомогу?

30 ЛИПНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

        Щороку 30 липня  у всьому світі відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй. В цей день проводиться інформаційна кампанія з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ, ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ ТА ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ УЧАСНИКІВ АТО (ООС)

Районною програмою соціального захисту населення на 2019-2020 роки передбачено надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок Другої світової війни та членам сімей загиблих учасників АТО (ООС) до Дня незалежності України, які зареєстровані на території Білопільського району.

ДО УВАГИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ!

Сумське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів має можливість здійснювати фінансування витрат на навчання осіб з інвалідністю у вищих навчальних закладах різної форми акредитації.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

За ініціативи дружини Президента України, Олени Зеленської, стартував проект щодо обговорення актуальних питань безбар’єрності. Мета проекту- зрозуміти, з якими саме бар’єрами найчастіше стикаються українці. 

     Відповіді учасників онлайн  опитування допоможуть визначити, які саме бар’єри вони вважають найбільшими, та в подальшому – розробити план дій для усунення таких бар’єрів.

     Онлайн  опитування «Велика розмова про безбар’єрність» для осіб з інвалідністю розміщено на сайті bf.gov.ua.

     Просимо долучитися до вищезазначеного онлайн опитування усіх зацікавлених осіб.

 

КОЛИ СТРАЖДАЮТЬ НАЙРІДНІШІ ЛЮДИ

Домашнє насильство – це такі дії одного члена сім’ї стосовно іншого, які порушують громадянські права та свободи людини, або які призводять до фізичного, психічного чи морального страждання.

Жертвами насильства в сім’ї стають: дружина чи чоловік, неповнолітні або прийомні діти, постарілі батьки, немічні родичі чи інваліди.

21 ЧЕРВНЯ УКРАЇНА ВІДЗНАЧИТЬ ДЕНЬ БАТЬКА

В Україні,  починаючи з 2019 року,  День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня. Відповідний Указ Президента України №274/2019 «Про День батька»  з метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей  було підписано 18 травня 2019 року. В 2020 році його відзначають 21 червня.

    Свято батька, як і День матері, відзначається зараз у багатьох країнах сучасного світу з метою формування відповідального батьківства та материнства.

ЗАПИТУВАЛИ – ВІДПОВІДАЄМО !

Які соціальні нормативи будуть застосовуватися при наданні житлової субсидії з 1 травня 2020 року?

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020    № 247 «Про особливості надання житлових субсидій» районним Управлінням соціального захисту населення   на період карантину нарахування житлової субсидії проводиться з урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів на житлово-комунальні послуги, в межах яких надається субсидія, а саме для водопостачання, водовідведення, газопостачання для приготування їжі і підігріву води, електропостачання.

Вартість природного газу  при розрахунку житлової субсидії  у травні місяці 2020 року складає 2,95 грн. за 1 куб. метр.