Районна газета

РОЗВИТОК ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОГО ФУТБОЛУ НА БІЛОПІЛЬЩИНІ

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, з метою розвитку дитячо-юнацького футболу в Білопільському районі налічується 1 стадіон (ІІІ категорія), 20 стандартних футбольних полів, 19 майданчиків для «дворового» футболу, з них 2 з синтетичним покриттям, повідомив головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Білопільської районної державної адміністрації Віктор КУРОЧКА.

В Білопільській дитячо-юнацькій спортивній школі займається 247 учнів та діють відділення футболу, легкої атлетики, шахів та лижних гонок. У відділенні футболу навчаються 60 учнів. У 2013 році в районі вже проведено 4 турніри з футболу та міні-футболу, а команда дівчат та хлопців шкільного віку взяла участь у 2 обласних турнірах з футболу.

«На даний час в районі розроблені заходи з реалізації завдань, визначених у Програмі розвитку дитячо-юнацького футболу. Щоденно здійснюється моніторинг та інвентаризація площинних спортивних споруд для занять футболом, визначені місця та подані заявки для першочергового будівництва 3 сучасних ігрових майданчиків з синтетичним покриттям, вивчається потреба навчальних закладів району в інвентарі та обладнання для занять футболом, розробляються методичні рекомендації для вчителів фізичного виховання щодо проведення уроку футболу», наголосив Віктор Курочка.

24 квітня 2013 року запланована презентація в районі Програми розвитку дитячо-юнацького футболу.