ВДАЛІ ВИСТУПИ БІЛОПІЛЬЦІВ

Яскраво завершили календарний рік спортсмени СК «Будо Спорт»

Вихідними, в м. Київ проходив VI Кубок України з карате JSKA. В запеклій боротьбі на татамі спортсмени віком від 8 до 20 років змагались у індивідуальних та командних видах змагань.

У складі збірної команди потужно виступили юні білопільці. Так, СТЕФАНОВ Микола виборов 2 золоті та одну бронзову медаль, Богдан КИРНОЗ виборов одну золоту, дві срібні і одну бронзову медалі в різних індивідуальних та командних розділах змагань, ГРИЦАЙ Ярослав виборов дві бронзові медалі і СВИНАРЕНКО Ілля виборов бронзу у своїй категорії. Загальнокомандний результат СК «Будо Спорт» - 18 золотих 8 срібні і 8 бронзові медалі! Блискучий результат, що дозволив випередити найближчих переслідувачів на 8 медалей, та вибороти перше загальнокомандне місце Кубку України з карате JSKA.

До речі, друге місто посіла збірна команда Сєвєродонецьку, треті - м. Київ.

Вітаємо наших переможців, призерів та тренерський склад! Блискучий результат та блискуче завершення календарного року! Попереду у команди друга половина сезону і ми бажаємо нашим спортсменам підкорення нових вершин та нових яскравих перемог!