Районна газета

ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ

Минулими вихідними у Білопіллі вирували волейбольні пристрасті.

До Білопілля з’їхалося 8 волейбольних команд, які представляли сільські, селищні ради району – це команди з селищ Жовтневе та Улянівка та сіл Вири, Марківка, Куянівка, Павлівка, Гуринівка, Нові Вирки.

Волею жереба команди спочатку було розбито на дві підгрупи.

Команди І підгрупи змагалися у спортивному залі Білопільської ДЮСШ ім. Ю. Білонога. Здобувши перемоги у трьох зустрічах І місце у своїй підгрупі посіла команда Улянівки, другими були юні волейболісти Павлівки, далі – Марківка та Нові Вирки.

А у спортивному залі Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 за вихід до фіналу змагалися інші 4 команди. Команди Жовтневого, Куянівки та Вирів здобули по 2 перемоги і за додатковими показниками путівки до фіналу отримали куянівці та жовтневці.

У поєдинку за ІІІ місце молода команда з Павлівки сенсаційно перемогла команду з Жовтневого.

У фіналі зустрілись команди Улянівки та Куянівки. Цікава, змістовна гра тримала у напрузі спортсменів та вболівальників до останньої хвилини. Та все ж більш досвідчені улянівці змогли вирвати перемогу і посісти І місце, у куянівців – ІІ місце.

Підводячи підсумки змагань було відзначено, що переважна більшість команд залучає місцевих спортсменів, а не розраховує на привізних легіонерів. Залучення до занять фізичною культурою та спортом місцевої молоді є пріоритетним завданням місцевої влади.