Районна газета

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ НА БІЛОПІЛЬЩИНІ

В місті Білопілля на стадіоні ім. Ю. Білонога, в рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту та обласного заходу «Розминка від чемпіона» відбулися урочисті заходи та спортивні змагання.

Цього дня відбулися змаганняз міні-футболу, народного жиму штанги лежачи, легкоатлетичних метань, легкоатлетичної естафети та шахово-шашкового турніру. Всього в спортивних змаганнях прийняло участь близько 200 осіб. 

Привітати спортсменів, тренерів, ветеранів, аматорів спорту та уболівальників завітали голова Білопільської районної ради Валерій ЛЮТИЙ, перший заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Іван МІСЮРА, заступник Білопільського міського голови Олександр ВАКУЛЕНКО, голова Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Олена ПЕТРОВА.

У своєму виступі Іван Місюра сказав: «Білопільщина завжди славилась знаковими здобутками у спорті та розвитку фізичної культури. Рідна земля зростила багато талановитих, цілеспрямованих, з міцним характером людей і має високий спортивний потенціал. Наші спортсмени та їх досягнення – безмежна гордість, слава нашого краю, авторитет і імідж усієї України. Своїми досягненнями вони спонукають дітей і дорослих до занять фізичною культурою і спортом, пропагують активний, здоровий спосіб життя. Сьогодні спорт набуває все більшої популярності і стає невід'ємною частиною життя здорової, активної й успішної людини. Наші спортсмени беруть активну участь у змаганнях з масових видів спорту, а найактивніші - у обласних та всеукраїнських спортивних змаганнях».

«У цей складний для нашої держави час ми спільно з громадою району, меценатами спорту, активною молоддю знаходимо можливість будувати, модернізувати та поліпшувати матеріально-спортивну базу закладів освіти району. У минулому році в районі модернізовано ігровий майданчик з синтетичним покриттям на стадіоні в м. Білопілля, цьогоріч до Дня знань у Жовтневій спеціалізованій школі відкрито сучасний спортивний майданчик. Ми будемо і надалі докладати максимум зусиль для того, щоб залучити якнайбільше населення в спортивні зали, на спортивні майданчики. Ми повинні виховувати здорове покоління, яке буде продовжувати справу славних вихідців із Білопілля - чемпіонів і призерів Олімпійських ігор, чемпіонів світу і Європи», - зазначив посадовець.

Всі присутні побажали спортсменам миру, міцного всім здоров'я, бадьорості й оптимізму,  довголіття, нових життєвих і спортивних висот.

Переможці і призери спортивних змагань були нагороджені грамотами,  медалями, цінними подарунками від обласного відділення НОК України, сектору молоді та спорту районної державної адміністрації та меценатів спорту, а саме ППФ «Агрохімпромцентр».