Районна газета

«СПОРТ ДЛЯ ВСІХ – СПІЛЬНА ТУРБОТА», - ВОЛОДИМИР ДУРНОП’ЯН (2)

Таке переконання висловив голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ДУРНОП’ЯН під час апаратної наради, на якій було заслухано звіт про роботу комунальної установи Білопільської районної ради «Білопільський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у 2014 році

За словами директора центру Петра БЕРЕСТКА робота центру проводилась згідно Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів та плану основних напрямків роботи районного центру.

Відповідно до планів проведено спартакіаду серед колективів фізкультури трудових колективів і службовців м. Білопілля, спартакіаду серед збірних команд колективів фізкультури сільських, селищних рад, спартакіаду серед державних, силових структур та органів місцевого самоврядування району, різдвяний турнір з міні-футболу серед дворових команд, відкритий турнір з хокею з шайбою на Кубок А.С. Макаренка, баскетбольний турнір пам’яті учасника бойових дій в Афганістані В. Ніколаєнка, змагання з «народного жиму» штанги лежачи, «Кубок Перемоги» та першість району з футболу, районний турнір з міні-футболу на Кубок голови районної ради, Кубок призерів з футболу у с. Рижівка, відкритий турнір з міні-футболу серед ветеранських команд.

За звітний період було організовано і проведено 22 районні масові спортивні заходи, у яких прийняло участь близько 2000 учасників. Збірні команди району прийняли участь у 4 обласних спортивних заходах.

У ході проведення місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» відремонтовано та впорядковано 49 спортивних споруд і спортивних майданчиків.