Районна газета

У БІЛОПІЛЛІ ФУНКЦІОНУЄ ЛЬОДОВИЙ ХОКЕЙНИЙ МАЙДАНЧИК

Розташований він біля районного будинку культури

Це одне із найулюбленіших місць активного відпочинку як для дорослих, так і для дітей. Цьогоріч несприятливі погодні умови змусили місцевих хокеїстів та аматорів тричі, майже з нуля, заливати лід на майданчик. Незважаючи на ці перешкоди, сьогодні місцеві жителі мають змогу з ранку і до пізнього вечора проводити тут своє дозвілля.

Цього року на цьому майданчику тренується та проводить матчі чемпіонату Сумської області хокейна команда «Лідер».

Удома наші хокеїсти порадували своїх вболівальників впевненими перемогами над хокейними командами «Охтирка» та «Ворони» (м. Суми) з рахунком 6:1 та 5:1, а здолавши на виїзді все тих же «воронів», з рахунком 5:0, забезпечили собі участь у фінальній частині змагань.

Спорт, здоровий спосіб життя – запорука активності і успішності людини. З метою залучення до занять фізкультурою та спортом у районі створюються усі необхідні умови.  Для цього зберігається мережа спортивних закладів, поліпшується їхня матеріальна база. Зокрема, протягом останніх двох років модернізовано ігровий майданчик з синтетичним покриттям на стадіоні в м. Білопілля, у Жовтневій спеціалізованій школі відкрито сучасний спортивний майданчик.