Районна газета

СПОРТСМЕНИ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

15 лютого, в день 26 - ї річниці виведення радянських військ з Демократичної Республіки Афганістан, на базі Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся 8 районний турнір з баскетболу присвячений пам'яті загиблого земляка, воїна-інтернаціоналіста Валерія НІКОЛАЄНКА.

До учасників змагань звернувся голова Білопільської районної організації «Українська спілка ветеранів Афганістану» Ігор ХАРЧЕНКО, який роповів про нашого земляка, підполковника Валерія Ніколаєнка, який загинув в Афганістані. Спортсмени, вболівальники та гості змагань вшанували всіх загиблих воїнів – інтернаціоналістів хвилиною мовчання.

У цьому році змагання проходили в напруженій та безкомпромісній боротьбі 4 провідних баскетбольних команд району – «Дружба», «Молодь», «Юність» та збірна держустанов.

Перше місце та почесний кубок виборола команда «Дружба», друге місце посіла збірна команда державних установ, а бронзовим призером став колектив «Молодь».

Окрім основних змагань відбувся конкурс на кращого снайпера турніру – ним став Олександр ВОВК, а кращим гравцем турніру визнано Владислава ГОЛОВКА з «Юності».

Сектор молоді та спорту Білопільської районної державної адміністрації, районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» висловлюють вдячність Білопільській районній організації «Українська спілка ветеранів Афганістану» за підтримку в проведенні турніру.