Районна газета

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ БІЛОПІЛЬЩИНИ

Голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ДУРНОП’ЯН взяв участь у загальних зборах Федерації футболу Білопільщини

«У зв’язку з кадровими змінами в керівництві районі, виникла необхідність винести на чергові загальні збори федерації питання про переобрання керівних органів федерації футболу Білопільщини», - зазначив на початку зборів головний спеціаліст сектору з питань молоді та спорту Білопільської райдержадміністрації Віктор КУРОЧКА

На порядок денний виносились питання виборів голови районної федерації, заступників та членів ради федерації, а також делегатів від району на 11 звітно-виборчу конференцію «Федерації футболу Сумщини», засідання якої заплановано на 25 березня 2015 року.

В ході роботи зборів головою Федерації футболу Білопільщини одноголосно було обрано Володимира Дурноп’яна – голову Білопільської районної державної адміністрації. Першим заступником голови обрано Андрія ДРУЖЧЕНКА  – Ворожбянського міського голову,  заступниками голови - Миколу СЛИНЬКА  –голову фермерського господарства «Ярослав 2005» та Віктора Курочку – головного спеціаліста сектору молоді та спорту райдержадміністрації.

Також, під час зборів, було обрано раду Федерації футболу Білопільщини, переобрано ревізійну комісію, затверджено план роботи федерації на 2015 рік та висунуто кандидатуру Андрія ПРОХОРОВИЧА на посаду голови обласної федерації футболу.

В рамках проведення зборів федерації проведено нагородження переможців і призерів районних багатоступеневих конкурсів у сфері фізичної культури та спорту за 2014 рік.