БІЛОПІЛЬСЬКА КОМАНДА ДЕБЮТУВАЛА НА ТУРНІРІ З КАРАТЕ

У стінах спортивного залу Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 відбулася ІІІ відкрита першість Сумської області з карате JSKA

У змаганнях взяли участь команди із Сум, Лебедина, Охтирки, Сумського району.

Поєдинки були напруженими, що продемонструвало високий рівень підготовки спортсменів. Змагання проходили в окремих вікових категоріях та у різних розділах програми: ката - технічні комплекси, та куміте - вільний двобій.

Перемогу в загальнокомандному заліку здобула команда "Будо Спорт" (м. Суми) .

Юні спортсмени з Білопілля вибороли 5 медалей різного ґатунку. 1 місце здобув Іван ВАСИЛЕЦЬ, 2 місце - Дмитро СКАВРОВСЬКИЙ, 3 місце - Максим МАКСИМЕНКО, Ліза МОЇСЕЄНКО, Богдан ПОРИЧАНСЬКИЙ.

Цей турнір був відбірковим для формування збірної команди Сумської області з карате JSKA, для участі в Чемпіонаті України, що буде проходити в квітні цього року.