НАДІЯ БІАТЛОНУ ТА НАША ГОРДІСТЬ

Днями в урочищі Токарі завершився чемпіонат України з біатлону. Переможцем, а точніше дворазовим чемпіоном став наш земляк Антон ДУДЧЕНКО.

Змагання проходили у два дні, спринтерська та індивідуальна гонка відповідно. За сумою результатів були визначені переможці та призери змагань.

Цьогоріч участь взяли понад 60 спортсменів зі всієї області та гості з м. Харків. Незважаючи на малу кількість снігу біатлоністи не відчували дискомфорту та перепон на своєму шляху до п’єдесталу. Боротьба була запеклою і переміг, як завжди, найсильніший.

У спринті на дистанції 7,5 км серед старших юнаків (1996-1997 р.н.) наш земляк Антон Дудченко, вихованець тренера М.І.Кулака показав бездоганну швидкість під час проходження дистанції. Зі стрільбою у юнака склалося не так добре, як із бігом: три промахи у стрільбі лежачи та стільки ж у стрільбі стоячи. Незважаючи на прикрі невдачі, із результатом 20,22 хв. Антон посів перше місце. У індивідуальній гонці на 12,5 км хлопцю довелося викластися на всі сто, маючи кілька промахів, з часом 41,32 хв. юнаку все ж вдалося першим дістатися фінішу та святкувати чергову перемогу. За результатами Антон Дудченко – дворазовий чемпіон України.

Такі змагання дуже корисні для юних спортсменів, адже вони немов сходинка на шляху розвитку та удосконалення результатів майбутніх олімпійців.

До речі, на сьогодні вирішується питання включення Антона Дудченка до складу збірної команди України з біатлону. Чи поповнить молодий спортсмен когорту професійних біатлоністів у цьогорічному сезону питання часу.

Користуючись нагодою, ми щиро вітаємо молодого спортсмена Антона Дудченка та його тренера Миколу Кулака з перемогами. Зичимо здоров’я й оптимізму, віри у власні сили й творчої наснаги, аби всі разом ми раділи вашим спільним успіхам на лижні та стрільбищах!

Дякуємо батькам за виховання майбутнього олімпійця, а також усім тим, хто своєю натхненною працею сприяє розвитку біатлону в регіоні, хто множить переможні традиції наших біатлоністів.