Районна газета

У БІЛОПІЛЛІ СТАРТУВАЛИ КОМПЛЕКСНІ СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ

Заходи проходять серед державних, силових структур, органів місцевого самоврядування та організацій міста

Цими вихідними у спортивному залі Білопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи №1, у шаховому клубі відбулися змагання серед п’яти команд з волейболу, шахів та шашок.

На волейбольному майданчику змагалися команди державних службовців, відділу освіти та Білопільського цеху газового господарства. Після двохгодинної боротьби перше місце вибороли освітяни, друге місце – за держслужбовцями, газовики – треті.

У змаганнях із шахів перемогу здобув Денис ТЕРЕЩЕНКО, з відділу освіти, другим став Іван СІДЕНКО, з команди державних службовців, третім – Валерій КОТЕЛЬВА, з команди 20-ї державної пожежно-рятувальної частини Територіального управління МНС у Сумській області, четвертим – Віталій ТЕНИЦЬКИЙ, з газового господарства.

У шашках спортсмени у турнірній таблиці розмістилися наступним чином: 1 –  Віктор ТИМКО (відділ освіти); 2 –  Валерій КОТЕЛЬВА (20-а державна пожежно-рятувальна частина Територіального управління МНС у Сумській області); 3 –  Микола ЗУБАХІН (держслужбовці); 4 – Юлія ІЩЕНКО (органи місцевого самоврядування); 5 –  Аліна ЛЮТЕНКО (цех газового господарства).

Змагання з міні-футболу та настільного тенісу відбудуться 13 березня, на базі Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад №3. Початок – о 15.00 годині.