Районна газета

У БІЛОПІЛЛІ ЗАВЕРШИЛИСЯ КОМПЛЕКСНІ СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ

На базі Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад №3 відбулися змагання з міні-футболу та настільного тенісу серед державних, силових структур, органів місцевого самоврядування та організацій м. Білопілля

У змаганнях з міні-футболу взяли участь команди держслужбовців, місцевого самоврядування, відділу освіти райдержадміністрації, відділу прикордонної служби «Білопілля» та Білопільської філії «Білопільський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго».

Волею жереба у першій грі зустрілися команди держслужбовців та місцевого самоврядування, у якій впевнену перемогу здобула команда місцевого самоврядування.

Цікаво пройшла гра за ІІІ місце, де команда місцевого самоврядування зустріла опір від енергетиків, і тільки гол на останній хвилині приніс мінімальну перемогу першим.

А у фіналі освітяни виявилися сильнішими за прикордонників.

У настільному тенісі трійка призерів має наступний вигляд:

1 місце – Олександр КАЛЬЧЕНКО (відділ прикордонної служби «Білопілля»);

2 місце – Олександр ПЕТРОВСЬКИЙ (відділ освіти райдержадміністрації);

3 місце – Микола ЗУБАХІН (держслужбовці).

Переможців та призерів змагань грамотами нагородили голова Білопільської районної ради Валерій ЛЮТИЙ та заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Віта КОРНІЄНКО.