Районна газета

НА БІЛОПІЛЬЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ПЕРШІСТЬ З ФУТБОЛУ

Саме це питання обговорювалося на нараді, яку провів голова райдержадміністрації Володимир ДУРНОП’ЯН

«Футбол - найпопулярніший вид спорту у світі. Значну кількість прихильників має він і в нашому районі. Багато молоді та дорослих захоплюються цією грою, тому проведення першості Білопільського району з футболу дасть змогу командам випробувати свої сили, а вболівальникам – підтримати «своїх» і виплеснути емоції», - сказав очільник району.

За словами головного спеціаліста сектору молоді та спорту райдержадміністрації Віктора КУРОЧКИ, цьогоріч першість району з футболу розпочнеться у другій половині травня. За попередньою домовленістю, участь у змаганнях візьмуть 11 збірних команд територіальних громад району, а саме: Білопільської, Ворожбянської міських, Жовтневої, Улянівської селищних, Нововирківської, Рижівської, Товстянської, Гуринівської, Куянівської, Марківської та Ганнівсько-Вирівської сільських рад. Ігри першості проводитимуться по 2 зонах.

Також Віктор Курочка повідомив, що 9 травня на стадіоні ім. Ю. Білонога в м. Білопілля відбудуться змагання з футболу на Кубок Перемоги, в яких візьмуть участь команди з Білопілля, Ворожби, Рижівки та Товсти.