ІІІ ВІДКРИТИЙ ОБЛАСНИЙ ТУРНІР З ЯПОНСЬКОГО ШОТОКАН КАРАТЕ

В місті Лебедин відбувся III Відкритий обласний турнір з японського шотокан карате «Кубок міста 2015»

Під своїм прапором турнір зібрав 80 юних каратистів з Сум, Ямпіля, Лебедина та Білопілля у віковий категоріях від 5 до16 років.

Даний турнір зібрав кращих спортсменів клубів, як початківців, для яких цей турнір був символічним «першим кроком», так і досвідчених спортсменів.

Протягом 8 годин в запеклій конкурентній боротьбі на татамі змагались спортсмени у 8 вікових категоріях, а рівень емоційної підтримки був стовідсотково гідний турніру суттєвого рівня, оскільки команди заявили на турнір своїх найкращих спортсменів.

В загальному заліку перемогла команда «Будо Спорт». Дедалі приємніше, що різноманітність медалей в скриньку команди Будо Спорт принесли юні каратисти з Білопілля під керівництвом Віталія САХНЮКА та Марка БАЛЬШАКА, а саме: Максим МАКСИМЕНКО зайняв 2 місце в категорії «куміте», Ярослав ГРИЦАЙ - 3 місце в категорії «куміте», Владислав ЦИМБАЛ - 2 місце в категорії «куміте», Дмитро ЩЕРБИНА - 2 місце в категорії «ката». В загальному заліку в кожній категорій (найкращий результат в двох номінаціях) не було рівних Максименко Максиму, а Владислав Цимбал переміг в номінації «За волю до перемоги».