Районна газета

ДО БІЛОПІЛЛЯ ЗАВІТАЛИ УЧАСНИКИ ОБЛАСНОГО ПАТРІОТИЧНОГО ВЕЛОПРОБІГУ

25 серпня 2013 року білопільці гостинно зустрічали учасників обласного патріотичного велопробігу з нагоди 22-ї річниці незалежності України та Дня Державного прапора. У рамках акції 22 велосипедисти здолали близько 500 кілометрів

У Білопіллі спортсмени завітали на стадіон ім. Ю. Білонога, де їх гостинно привітали жителі міста та керівництво району.

«Наразі у багатьох містах Європи люди зрозуміли користь від поїздки на велосипедах та пересіли на цей вид транспорту. Це весело, зручно і корисно. Завдяки таким заходам ви, шановні учасники велопробігу, спонукаєте дітей і дорослих до здорового способу життя, до потреби створення зручної, екологічної та безпечної транспортної інфраструктури в населених пунктах», - зазначила під час виступу перед присутніми виконуюча обов’язки голови Білопільської районної державної адміністрації Віта КОРНІЄНКО.

Посадовець наголосила на тому, що наше спільне завдання – залучити якнайбільше дітей, молоді, їх батьків в спортивні зали, на спортивні майданчики. Зміцнюючи здоров’я, спорт не тільки удосконалює тіло, але і дух – виховує мужність, завзяття в досягненні мети, загартовує волю.

Користуючись нагодою, Віта Корнієнко привітала всіх зі святами, побажала міцного здоров’я, успіхів у всіх справах.

У рамках заходу на стадіоні відбувся товариський матч з міні-футболу між ветеранами футболу та молоддю під гаслом «Сумщину об’єднує Програма розвитку футболу».

Учасники велопробігу відвідали музей спортивної слави Білопільщини та поспілкувалися з жителями міста.