Районна газета

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ В БІЛОПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

13 вересня 2013 року у актовій залі управління освіти, молоді та спорту Білопільської районної державної адміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Спортсменів, тренерів, ветеранів, аматорів спорту та уболівальників з Днем фізичної культури і спорту привітав голова Білопільської районної державної адміністрації Юрій ГЕДЕРИМ.

У своєму виступі очільник району сказав: «Білопільщина завжди славилась знаковими здобутками у спорті та розвитку фізичної культури. Рідна земля зростила багато талановитих, цілеспрямованих, з міцним характером людей і має високий спортивний потенціал. Наші спортсмени та їх досягнення – безмежна гордість, слава нашого краю, авторитет і імідж усієї України. Своїми досягненнями вони спонукають дітей і дорослих до здорового способу життя, пропагують активний, здоровий спосіб життя».

Сьогодні спорт набуває все більшої популярності і стає невід’ємною частиною життя здорової, активної й успішної людини.

Наразі у Білопільському районі функціонують 111 спортивних споруд. Це - стадіон ім. Ю. Білонога у м. Білопілля, 21 спортивний зал, 15 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, 20 футбольних полів, 1 тенісний корт та 54 спортивних майданчика.

«Білопільщина активно долучається і до реалізації єдиного в Україні унікального соціального проекту розвитку дитячо-юнацького футболу. У рамках виконання пілотного проекту ведеться робота з будівництва футбольних майданчиків на базі Білопільської школи-інтернату, Ворожбянської загальноосвітньої та Жовтневої спеціалізованої школи. У навчальних закладах району введено урок футболу. Уже придбано футбольний інвентар на суму 9 тис. гривень, передбачено поновлення спортивного інвентарю навчальних закладів району на суму 18 тис. гривень.

«У районі створюються всі необхідні умови для фізичного розвитку населення. Ми не збираємося зупинятися на досягнутих результатах. Попереду – багато роботи. Наше спільне завдання – залучити якнайбільше дітей, молоді, їх батьків в спортивні зали, на спортивні майданчики. Ми повинні виховувати здорове покоління, яке буде продовжувати справу славних вихідців із Білопілля - чемпіонів і призерів Олімпійських ігор, чемпіонів світу і Європи. Від щирого серця бажаю вам міцного всім здоров'я, бадьорості й оптимізму, довголіття, нових життєвих і спортивних висот!», - сказав на завершення Юрій Гедерим.

Найкращим спортсменам району були оголошені подяки Білопільської районної державної адміністрації.

Голова райдержадміністрації запросив всіх присутніх завітати на відкриття модернізованого спортивного майданчика, яке відбудеться 14 вересня 2013 року на стадіоні ім. Ю. Білонога об 11.00.