Районна газета

У БІЛОПІЛЛІ ВІДКРИЛИ МОДЕРНІЗОВАНИЙ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК

14 вересня 2013 року, в день фізичної культури і спорту, в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, за підтримки губернатора області Юрія Чмиря та футбольного центру «Барса», у місті Білопілля на стадіоні ім. Ю. Білонога відкрито модернізований спортивний майданчик із штучним покриттям.

«Білопільщина активно долучається до реалізації єдиного в Україні унікального соціального проекту розвитку дитячо-юнацького футболу. У рамках виконання пілотного проекту ведеться робота з будівництва футбольних майданчиків на базі Білопільської школи-інтернату, Ворожбянської загальноосвітньої та Жовтневої спеціалізованої школи», - сказав голова Білопільської районної державної адміністрації Юрій ГЕДЕРИМ.

У навчальних закладах району введено урок футболу. Уже придбано футбольний інвентар на суму 9 тис. гривень, передбачено поновлення спортивного інвентарю  навчальних закладів району на суму 18 тис. гривень. Створюються  всі необхідні умови для всебічного розвитку підростаючого покоління, залучення їх до заняття спортом, щоб замість «вуличного» виховання діти фізично загартовувалися та дотримувалися здорового способу життя.

«Наше спільне завдання – залучити якнайбільше дітей, молоді, їх батьків в спортивні зали, на спортивні майданчики. Ми повинні виховувати здорове покоління, яке буде продовжувати справу славних вихідців із Білопілля - чемпіонів і призерів Олімпійських ігор, чемпіонів світу і Європи», - підкреслив очільник району.