Районна газета

СПОРТИВНІ ВИХІДНІ

Багатими і цікавими на спортивні події видалися минулі вихідні на Білопільщині

БАСКЕТБОЛ.

Посперечатися за почесний Кубок пам’яті учасника бойових дій в Афганістані Валерія НІКОЛАЄНКА з баскетболу у спортивному залі Білопільської спеціалізованої школи №1 зібралися чотири молодіжні команди – «Молодь» (м. Білопілля), Путивльського педагогічного коледжу, ДЮСШ м. Конотоп та дівоча команда Конотопського політехнічного коледжу, яка, до речі, є чемпіоном Сумської області серед коледжів.

Під час відкриття турніру учасників змагань привітали заступник голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ, воїн-інтернаціоналіст Михайло ГОЛОВКО та завідувач сектору молоді та спорту Білопільської райдержадміністрації Лідія КАЛЬЧЕНКО.

Рівень підготовки всіх команд-учасниць був на досить високому рівні, про що свідчать результати поєдинків турніру.

Як і годиться господарям, молоді білопільці у перших двох зустрічах показали змістовну гру та волю до перемоги і в напружених поєдинках взяли гору над командами Путивля та Конотопської ДЮСШ – 47:46 та 49:47 відповідно.

А от на гру з дівчатами Конотопського коледжу не налаштувалися психологічно і в підсумку зазнали поразки.

Таким чином, у підсумку по дві перемоги у турнірі здобули «Молодь» та Конотопська ДЮСШ і тільки перемога в очній зустрічі вивела наших молодих баскетболістів на І місце, конотопці – другі, путивляни – треті.

Переможці та призери змагань нагороджені Кубками та грамотами районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Кращим гравцем турніру визнано капітана «Молоді» Віталія ПЕТРОВСЬКОГО.

ФУТЗАЛ.

Чергову перемогу у відкритій першості м. Суми здобув білопільський «Агросвіт». Цього разу «агросвітівці» взяли гору над командою «Натон» з рахунком 5:3 і продовжують лідирувати у турнірі.

ФУТБОЛ.

У черговій грі зимової першості Сумської області з футболу Миколаївська «Вікторія» перемогла команду «Барса - 2000» з рахунком 5:0. Автографи у воротах суперників залишили Олександр СОБКО (2), Олександр СТРИБАК, Володимир РОМАНЕНКО та Віталій ЗАХАРЧЕНКО.

ХОКЕЙ.

Дві гри провів у чемпіонаті Сумської області з хокею білопільський «Лідер». Суперниками наших хокеїстів були дві сумські команди – ХК «Суми» та ХК «Сумські бобри», які разом з «Лідером» входять до чільної трійки турніру.

Спочатку в Сумах білопільці здобули вольову перемогу над містянами з рахунком 3:2.

А в домашній грі «Лідер» приймав свого основного конкурента за 1 місце ХК «Сумські бобри». Цікава гра завершилась перемогою наших земляків – 2:0, яка забезпечила «Лідеру» першу сходинку турнірної таблиці південної зони. І тепер білопільці чекають ігри серії плей-оф з ХК «Кролевець».

На території Ворожбянської міської ради відбувся турнір з хокею «Ворожбянська зима – 2017», в якому взяли участь команди Путивльського, Конотопського, Лебединського районів та команда ХК «Ворожба», яка і зайняла перше місце.

Крім того, на рівні з дорослими змагалися юні хокеїсти. Перемогу отримала дитяча команда м. Ворожба, яка здолала путивлян.