Районна газета

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ У СУМАХ

25–26 лютого в місті Суми, в легкоатлетичному манежі СумДУ відбулись Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні на призи Заслуженого майстра спорту України Юрія БІЛОНОГАсеред юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодше

Участь у цих змаганнях традиційно прийняли й вихованці Білопільської ДЮСШ ім. Ю. Білонога. У цьому році до Сум завітали гості з багатьох областей України, а саме 38 команд ДЮСШ, що склало більше 450 спортсменів.

В урочистій церемонії відкриття Всеукраїнських змагань взяли участь начальник управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації Дмитро ЛАНТУШЕНКО, начальник відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Владислав МАСЛОВ, голова Сумського обласного відділення НОК України Олена ПЕТРОВА, директор Сумської ОДЮСШ Юрій БЄЛАН, мати Юрія Білонога Катерина Іванівна, перший тренер, Заслужений тренер України Володимир Павлович БЄЛІКОВ.

На доріжках і секторах змагались юні легкоатлети Білопільської ДЮСШ ім. Юрія Білонога.

Чемпіонство в бігу на 1500 метрів, з особистим рекордом, здобув РЯБУЩЕНКО Данило, до речі, суперники були старші на два роки від Данила. Бронзові медалі в скарбничку нашої збірної принесли штовхальники ядра: БУЛИУХ Юлія (дівчата старші) та ОПАНАСЕНКО Віталій (юнаки молодші). Віталій до фінальної частини змагань посідав другу сходинку і у фіналі, спортсмен, який був третім, зумів вибороти срібло, відправивши чотирьохкілограмовий снаряд на 4 см. далі від результату нашого легкоатлета. Хочеться відзначити, що Юлія та Віталій встановили особисті рекорди в даному виді програми. Підготував до змагань чемпіона та призерів, старший тренер відділення легкої атлетики ЛАЗОРКІН Руслан.

Трішки не «дотягнули» до п’єдесталу пошани: КУКСА Владислав у нього 4 місце, АВРАМЕНКО Валентина - 5 місце (штовхання ядра), ТЕРЕМЕНКО Єлизавета посіла 5 місце (біг 60 м. з/б). Більшість учасників змагань, теж продемонстрували непогані результати і увійшли до десятки кращих, назначу на тому, що їх суперники були на два - три роки старші за них.

Дані змагання для більшості юних легкоатлетів були відбіркові для участі у чемпіонаті України з двоборства та п`ятиборства у приміщенні (2002 р.н. та молодше), що пройде у березні у м. Києві.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів Лазоркіна Руслана Олександровича та КОРНІЄНКА Юрія Васильовича із вдалим виступом! Легкоатлетична Білопільщина пишається Вами!