Районна газета

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я НА БІЛОПІЛЬЩИНІ

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я, який світова спільнота відзначає 7 квітня, комунальна установа районної ради «Спорт для всіх» провела спортивні змагання з жиму штанги лежачи та настільного тенісу, де всі бажаючі мали змогу показати свою силу та майстерність

У тренажерному залі районного центру «Спорт для всіх» зібралися важковаговики, щоб виявити кращих у вправі жиму штанги лежачи.

Дуже приємно, що у змаганнях прийняли участь, як уже відомі у цьому виді спортсмени, так і початківці. На похвалу заслуговували всі учасники змагань, а трійка призерів мала наступний вигляд:

І місце - Володимир ПУГАЧ;

ІІ місце - ветеран пауерліфтингу Сергій ТРОФІМОВ;

ІІІ місце - Сергій БАСАРАБ.

А в спортивному залі Білопільської ЗОШ № 1 зібралися майстри малої ракетки з Білопілля, Ворожби та Н.Вирків. Спочатку всіх учасників за жеребом було розподілено на три підгрупи, а потім шістка кращих визначала переможців та призерів.

У підсумку запеклої та цікавої боротьби І місце цього року виборов Олександр КАЛЬЧЕНКО. А щоб визначити срібного та бронзового призерів довелося рахувати різницю виграних та програних партій, так як три учасники набрали однакову кількість очок, де краща різниця була у Дениса БАРИША, який виявився другим, третій –Олександр ПЕТРОВСЬКИЙ, Олександр ЛИТВИНЕНКО – четвертий.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами районного центру «Спорт для всіх».