ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР ПАМ’ЯТІ ДВІЧІ ГЕРОЯ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ С.П. СУПРУНА

16 грудня у м. Білопілля відбувся XII відкритий районний турнір з волейболу пам'яті двічі Героя Другої світової війни льотчика – винищувача С.П. Супруна

На відкритті заходу спортсменів привітали заступник голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ та завідувач сектору молоді та спорту Білопільської районної державної адміністрації Маргарита АНДРУХОВА.

Цьогоріч на районний турнір завітала іменита команда ветеранів волейбольного клубу К. Реви з м. Глухів на чолі з членом збірної комани України, срібним призером чемпіонату світу з волейболу 2017 року серед ветеранів спорту Олександром СИМАКОВИМ.

У підсумку спортивних змагань серед ветеранів спорту 55+ переможцем стала команда волейбольного клубу К. Реви з м. Глухів, друге місце виборола команда Улянівської селищної ради, а бронзу здобула команда м. Білопілля.

Серед молоді кращими стали волейболісти Павлівської сільської ради, друге місце здобула команда Вирівської сільської ради, бронзові нагороди турніру вибороли білопільчани.