Районна газета

РОЗІГРАЛИ РІЗДВЯНИЙ ТУРНІР

Цьогоріч традиційний різдвяний турнір з футболу серед дитячих команд розіграли у спортивних залах Білопілля та Нових Вирків. До речі, останній спортоб’єкт почав працювати лише напередодні Нового року

За словами Нововирківського сільського голови Станіслава КИРИЧЕНКА, цьому передувала кількарічна копітка робота з немалою сумою капіталовкладень. Відтепер цей заклад є окрасою села і готовий приймати у своїх стінах спортсменів різного віку та напрямку.

Цьогоріч у турнірі взяли участь п’ять білопільських та одна місцева команди. Ігри проходили за коловою системою, тобто, юні футболісти протягом двох тижнів проводили вільний час не за комп’ютерами, а - в спортивних залах.

Під час першого етапу змагань, який відбувся на базі Білопільського НВК № 3перше місце виборола команда, одразу хочемо сказати, що назви діти придумували самі, бо вважають себе фанами тієї чи іншої збірної, «Манчестер Юнайтед» (капітан Іван СИВЕНКО), друге - «Реал-Мадрид» (капітан Іван ВАСИЛЕЦЬ), третє - «Ювентус» (капітан Андрій ДЄНЄЖНІКОВ).

Другий етап турніру гостинно приймали Нові Вирки, де проведення подібних змагань стало справжнім святом для місцевих юних спортсменів.

Після напружених ігор трійка переможців мала такий вигляд: перше місце посіли футболісти команди «Реал-Мадрид», друге - «Динамо» (капітан Данило ПОЛУБІНСЬКИЙ) та третє - ФК «Нові Вирки» (капітан Єгор ЧЕРЕВАТЕНКО).

Переможці та призери змагань оримали від районного центру «Спорт для всіх» кубок, медалі та грамоти, а від Нововирківської сільської ради - солодощі.