Районна газета

Попередження виникнення НС

Оновлено 29.12.2017

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФУНКЦОНУВАННЯ ПУНКТІВ ОБІГРІВУ НА ТЕРИТОРІЇ БІЛОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Сектор цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи

Районна цільова програма захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2018 роки

Дії при раптовому артобстрілі

Рекомендації керівникам підприємств, установ, організацій, щодо дій в екстремальних ситуаціях. Виявлення підозрілого предмета, який може виявитися вибуховим пристроєм.

Як вижити під «Градом»

Увага! Евакуація!

Захисні споруди

Як вижити в квартирі під час обстрілів

Паніка – це дуже небезпечно!

Дії під час та після закінчення артобстрілу (бомбардування)

Основні заходи щодо запобігання можливого терористичного акту

Основні заходи щодо запобігання можливого терористичного акту

Як підготуватись до НС

Паспорт ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Білопільського району

  

ПІРОТЕХНИКИ ЗНИЩИЛИ БОМБУ ТА СНАРЯД ЧАСІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

13 серпня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, у м. Білопілля проведено роботи зі знешкодження фугасної авіаційної бомби (ФАБ-100) та артилерійського снаряду (калібр 100 мм.) часів Другої світової війни

Зокрема, до рятувальників надійшла інформація про виявлення у лісосмузі, на відстані 4 км. від житлових будинків м.Білопілля, металевого предмету великих розмірів, схожого на боєприпас.

ГРИБИ ТА ЗАХОДИ ЗАПОБІГАННЯ ОТРУЄННЯ НИМИ

Навесні, дощового літа та восени ми ідемо до лісу, або ж в поле збирати гриби.

Хтось полюбляє їх купувати у грибників на базарах. Методи, завдяки яким на наш стіл потрапляють гриби різні.

Однак дуже важливо в будь-якому випадку, щоб не виникало жодних сумнівів щодо їх якості, а значить мати впевненість, що гриб не отруйний.

ПРО ЗАБОРОНУ СПАЛЮВАННЯ ПІСЛЯЖНИВНИХ ЗАЛИШКІВ

На дворі найвідповідальніший період збирання врожаю – жнива

З досвіду попередніх років, керівниками сільськогосподарських підприємств допускалися грубі порушення законодавства в частині спалювання післяжнивних залишків а саме: «Правил пожежної безпеки в агропромислового комплексу НАПБ  Б.03.001-2004», Закон України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» ст.19 «Гігієнічні вимоги до атмосферного повітря в населених пунктах», Закону України «Про охорону атмосферного повітря», ст.ст. 16 і 22, які забороняють спалювання рослинних залишків.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗАГИБЕЛІ ЛЮДЕЙ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ КУПАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Не забувайте, що відпочинок  на природі, біля води може доставити не тільки задоволення і насолоду, але й спричинити нещастя

Недотримання елементарних правил поведінки на воді закінчується трагедією. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку. Необхідно звернути особливу увагу на пояснення юнацтву правил поведінки на воді.