Районна газета

ТРЕНУВАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

Відбулося тренування районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з органами управління та силами цивільного захисту Білопільського району

В рамках тренування відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів перший заступник голови Білопільської райдержадміністрації, голова районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Іван МІСЮРА.

В засіданні районної комісії взяв участь начальник відділу захисту населення і територій Департаменту цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Ігор КЛИМЕНКО.

В ході тренування було проведено навчання та заслуховування членів районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо готовності органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, формувань та підрозділів цивільного захисту району до локалізації та ліквідації надзвичайної ситуації на залізничній станції Ворожба.

Заслухані посадовці доповіли про свої дії щодо локалізації надзвичайної ситуації, яка виникла, та про оповіщення та евакуацію населення з зони можливого ураження.

Окремо обговорено низку проблемних питань, вирішення яких потребує залучення додаткових сил та засобів, підприємців та пересічних громадян до ліквідації можливих наслідків.

«Сьогодні ми провели навчання, обговорили існуючі проблеми, що, сподіваюсь, значною мірою сприятиме підвищенню готовності всіх ланок підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту району до дій у випадку реальної загрози системам життєзабезпечення, об’єктам господарської діяльності, життю та здоров’ю людини», - сказав на завершення Іван Місюра.