Районна газета

НА ЗМІНУ СНІГОПАДАМ НА СУМЩИНУ НАСУВАЮТЬСЯ МОРОЗИ

Про готовність відповідних служб реагувати на зниження температури йшлося під час засідання оперативного штабу з питань ТЕБ та НС

За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології, інтенсивність опадів значно зменшиться. Натомість в області, як і на більшій території України, очікується суттєве зниження температурних показників, на дорогах ожеледиця. Найбільш люті морози в середньому до 23-28° вночі та 14-19° вдень прогнозуються на 24 січня.

Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО вчергове наголосив на необхідності посилити роботу пунктів обігріву. Їх в області розгорнуто більше 760, переважна більшість з яких знаходиться у медичних закладах.

За свідченням працівників дорожніх служб, вони тримають ситуацію під контролем, проте закликають водіїв враховувати погодні умови перед виїздом, за можливості утриматися від довгих поїздок.

Вирушаючи ж у дорогу, наполегливо радять перевірити технічний стан авто, подбати про запас пального, теплий одяг. Крім того, наголошують на необхідності укомплектування автомобіля додатковим інвентарем (ланцюги проти ковзання, буксирувальний трос, невелика лопата, ліхтарик на батарейках тощо).

Втім, основне, як наголошують дорожники, потрібно бути уважними та обережними на дорогах, дотримуватися правил дорожнього руху.