Районна газета

КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ У ШКОЛАХ РАЙОНУ ВІДМІНЕНІ

Питання доцільності продовження карантину в закладах освіти району розглядалося на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів перший заступник голови Білопільської райдержадміністрації Іван МІСЮРА

У зв’язку зі стабілізацією захворюваності на грип та ГРВІ рекомендовано відновити навчальний процес у загальноосвітніх школах району. При цьому, за потреби, обмежувальні карантинні заходи можуть запроваджуватися локально.

 «Запровадження карантину, як превентивного заходу, себе виправдало. Нам вдалося зупинити поширення захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції», - зазначив Іван Місюра.

Обмежувальні заходи були запроваджені у зв’язку з наближенням району до епідеміологічного порогу захворюваності на грип (ГРВІ) та погіршенням погодних умов з 19 січня.

За інформаціє головного лікаря комунального закладу Білопільської районної ради «Білопільська центральна районна лікарня» Юрія МАРТИНЕНКА, показник захворюваності по району становить 81,62 на 100 тис. населення, що перевищує середньо обласний показник (44,46) на 83,5%. Завдяки вчасно вжитим заходам вдалося зупинити ріст захворюваності на грип та ГРВІ.

Як зазначила виконуючий обов’язки начальника відділу освіти Білопільської райдержадміністрації Наталія ВАРАВКА, на даний час не відвідують загальноосвітні заклади району через захворювання на грип та ГРВІ лише 7 % від загальної кількості учнів.

Відповідним службам доручено проводити моніторинг щодо захворюваності на грип та ГРВІ та, в разі необхідності, запроваджувати карантинні обмеження в окремих загальноосвітніх школах чи дошкільних навчальних закладах.