Районна газета

УСІ СЛУЖБИ МАЮТЬ БУТИ ГОТОВІ РЕАГУВАТИ НА УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Білопільської райдержадміністрації Олена НІКІТЕНКО провела засідання районного штабу з координації дій щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з ускладненням погодних умов у зимовий період

«За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології протягом доби 2 грудня та вночі 3 грудня очікуються складні погодні умови: сильний сніг, мокрий сніг, місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця, снігові замети, вітер південний з переходом на північно – західний 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Наше завдання забезпечити стале функціонування об’єктів господарської діяльності та життєзабезпечення в складних погодних умовах», - зазначила посадовець.

Керівники служб доповіли про наявні сили і засоби щодо можливої ліквідації наслідків негоди та про створені резерви.

Станом на сьогодні для забезпечення безперебійного руху транспорту, пасажирських перевезень, розчистки автомобільних доріг у готовності до застосування знаходиться 35 одиниць снігоприбиральної та спеціальної техніки. На випадок значного зниження температури передбачено функціонування 45 пунктів обігріву. В резерві є в наявності посипковий матеріал та більш ніж 1500 літрів паливно – мастильних матеріалів.

«Відпрацюйте взаємодію на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із несприятливою гідрометеорологічною ситуацією, аби чітко і професійно зреагувати на виклики та ліквідувати загрози, вчасно провести аварійно-віднолювальні, снігорозчищувальні та інші невідкладні роботи», – резюмувала Олена Нікітенко.