Районна газета

ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Відбулося підсумкове засідання громадської ради при Білопільській районній державній адміністрації

На порядок денний були винесені питання:

1. Про підсумки роботи громадської ради при Білопільській районній державній адміністрації за 2013 рік.

2. Про план роботи громадської ради при Білопільській районній державній адміністрації на 2014 рік.

З питання порядку денного було заслухано голову громадської ради Сергія САЙКА, який проінформував присутніх про роботу громадської ради при Білопільській районній державній адміністрації за 2013 рік. Як зазначив Сергій Сайко у 2013 році було проведено 7 засідань громадської ради, під яких розглядалися питання життєдіяльності району, обговорювали законопроекти, вносились пропозиції до районної державної адміністрації.

На його думку, практика роботи громадської ради при Білопільській районній державній адміністрації свідчить, що сьогодні громадськість має достатньо повноважень, аби вносити пропозиції органам влади та впливати на прийняття важливих рішень. Були визначені подальші напрямки діяльності дорадчого органу, затверджено план роботи громадської ради на 2014 рік.

За результатами засідання підведено підсумки роботи, зокрема присутніми було висловлено думку, що завдяки спільним діям влади і громади можливе покращення соціально-економічних показників, розвиток духовних та культурних потреб мешканців району та їх добробуту.