Районна газета

ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА РАЙОНУ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

Голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ДУРНОП’ЯН провів засідання «круглого столу» з представниками районних осередків політичних партій, громадських організацій та членами громадської ради при Білопільській районній державній адміністрації

На порядок денний засіданні були винесені питання: 1. Про стан реалізації державних програм щодо соціального захисту населення. 2. Про підтримку місцевого товаровиробника у рамках акції «Купуй українське – підтримуй своїх». 3. Звіт голови Білопільської районної державної адміністрації «100 днів при владі».

Виступаючи з першого питання порядку денного начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Іван СІДЕНКО зазначив: «Виплата державних соціальних допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам, прийомним сім’ям, надання пільг, субсидій та компенсацій здійснювалась за 47 бюджетними програмами, в тому числі 39 програм фінансувалися за рахунок коштів державного бюджету, 7 – за рахунок коштів обласного бюджету, 1 – за рахунок коштів районного бюджету. Загальний обсяг видатків на реалізацію всіх бюджетних програм соціального захисту за І півріччя 2014 року склав 33,8 млн. гривень, що на 4,0 млн. гривень більше ніж за відповідний період минулого року».

Іван Сіденко розповів про державні соціальні допомоги, призначення житлових субсидій, надання пільг, компенсаційні виплати, про районну та місцеві програми соціального захисту населення, а також відповів на запитання присутніх.

«Пересічний споживач не завжди звертає увагу не тільки на область, у якій був вироблений той чи інший товар, а на країну виробника. Нагадуємо, що штрих – код товарів, які вироблено в Україні, починається цифрами 482», - зазначила завідувач сектору торгівлі та підприємництва відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Наталія НІКОЛАЄНКО, розповідаючи про акцію «Купуй українське – підтримуй своїх», яка проходить на території України.

«Рада підприємців на своєму засіданні прийняла рішення рекомендувати керівникам торгівельних закладів району позначати товари російського виробництва цінниками коричневого кольору, щоб споживачам було легше орієнтуватись та робити свідомий вибір при придбанні того чи іншого товару», - наголосила Наталія Ніколаєнко.

«Підтримуючи українського товаровиробника, споживачі сприяють створенню робочих місць для себе і своїх співвітчизників, податки та збори залишаються в Україні. Зростаючий попит на продукцію вітчизняних і місцевих товаровиробників дозволить не тільки не закрити бізнес, а й забезпечить його розвиток», - резюмував Володимир Дурноп’ян.