Районна газета

ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ТАРИФІВ НА ВОДУ

Ці актуальні питання розглядалися на засіданні громадської ради при Білопільській райдержадміністрації

«Ці питання  дійсно зараз на часі, вони є дуже актуальними для наших жителів, стосуються як розвитку міста, так і району у цілому», – сказала на початку голова ради Лідія КРУШИНСЬКА.

З першого питання порядку денного, що звучало так: благоустрій населених пунктів Білопільського району, міста Білопілля та стан міського сміттєзвалища доповіли начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва, інфраструктури та з питань цивільного захисту населення Білопільської районної державної адміністрації Олександр КОЖУХОВ та заступник Білопільського  міського голови Олександр ВАКУЛЕНКО.

Олександр Кожухов розповів, що 28 березня цього року в рамках щорічної Всеукраїнської весняної акції «За чисте довкілля» відбулася загальнорайонна толока з благоустрою та озеленення території населених пунктів.У толоці взяло участь 4437 осіб із 276 підприємств, установ та організацій. Проведено впорядкування 39 парків та скверів, 63 пам’ятників та місць почесних поховань, 70 кладовищ, 3099 м2 клумб та квітників, 5702,1 тис. м2 території житлової забудови та адмінбудівель, 136,8 км вулиць населених пунктів. Очищено від сміття 14,5 тис. м2 берегів водойм. Ліквідовано 57 несанкціонованих сміттєзвалищ, вивезено 154,8 м3сміття.

Олександр Вакуленко доповів присутнім про роботу, яка проводиться в Білопіллі з питання благоустрою, впорядкування міського сміттєзвалища та окреслив заходи щодо її покращення.

З другого питання порядку денного: тарифи на воду, водовідведення та надання послуг жителям міста з водопостачання та водовідведення розповів директор комунального підприємства «Водоканал-Білопілля» Сергій РАДЧЕНКО. Посадовець озвучив складову тарифів на воду та дав аналіз його зростання та зниження за останні роки.

Після виступу члени громадської ради поставили доповідачам запитання та отримали обґрунтовані відповіді.

За результатами розгляду першого питання порядку денного, члени громадської ради рекомендували Білопільській міській раді організувати інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо відповідальності, які несуть громадяни за несанкціонований викид сміття, активізувати роботу щодо робіт із благоустрою міста, проводити роботу щодо укладення договорів на вивіз твердих побутових відходів з приватного сектору, вивчити питання встановлення контейнерів для збору твердих побутових відходів.  

З другого питання – комунальному підприємству «Водоканал-Білопілля» провести роз’яснювальну роботу щодо формування тарифів на водопостачання та водовідведення.

«У нас відбувся гарний діалог, обмін корисною інформацією, звучали слушні пропозиції. Сподіваюсь на таку ж роботу і в подальшому», – підсумувала  Лідія Крушинська.