Районна газета

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ БІЛОПІЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

У засіданні, яке провів голова громадської ради приБілопільській районній державній адміністрації Сергій САЙКО, взяли участь члени громадської ради, керівник апарату Білопільської районної державної адміністрації Юрій ВАСИЛЬЧЕНКО, начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Олександр КОЖУХОВ, начальник відділу культури Білопільської районної державної адміністрації Світлана ЛУКОВА, заступник головного лікаря з адміністративно-господарських питань комунального закладу Білопільської районної ради «Білопільська центральна районна лікарня» Володимир КОЛЕСНИК, начальник Білопільського цеху газового господарства ПАТ «Сумигаз» Павло КОСТЮЧЕНКО, заступник начальника КП «Теплосервіс Білопілля» Микола ДЕГТЯРЬОВ, директор КП «Водоканал Білопілля» Сергій РАДЧЕНКО.

Як сказав Сергій Сайко питання підготовки Білопільського району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років - надзвичайно важливе, оскільки воно стосується всіх мешканців району.

Начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Олександр КОЖУХОВ зазначив: « У тепловому господарстві підготовлено до роботи взимку 18 котелень, що становить 100%. Житловий фонд, заклади соціально-культурної сфери готові на 100%. В закладах освіти, культури, медицини проведені ремонти з метою їх підготовки до зими».

Всі присутні мали змогу отримати вичерпні відповіді на свої запитання від керівників обслуговуючих підприємств - Білопільського цеху газового господарства ПАТ «Сумигаз», КП «Теплосервіс Білопілля», КП «Водоканал Білопілля».

«Сьогодні ми з упевненістю можемо констатувати, що в цілому житлово-комунальне господарство та соціальна сфера Білопільщини готові до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років», - підкреслив голова громадської ради.

«Узагальнені пропозиції будуть розглянуті та направлені до Білопільської районної державної адміністрації», - наголосив голова громадської ради при Білопільській районній державній адміністрації Сергій Сайко.