Районна газета

МОБІЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЙНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА ШОСТКІНЩИНІ

Громадянам у розв’язанні правових проблем необхідна якісна юридична допомога. Особливо це стосується мешканців віддалених населених пунктів, які враховуючи відстань до районних чи обласних центрів або ж відсутність коштів, не завжди можуть отримати правову консультацію.
З метою надання допомоги у розумінні законодавства, фахівці юстиції Сумщини та юристи центру безоплатної правової допомоги відвідали 
Шосткінський район, у тому числі жителів Чапліївки та Клишки. Сплата аліментів, переоформлення житла, порядок отримання спадщини (паю) та оформлення земельної ділянки для підсобного господарства – питання, які були для сільських жителів нагальними та найчастіше звучали під час зустрічі з правниками. 

До речі, для проведення державної реєстрації права оренди земельної ділянки державному реєстратору або нотаріусу необхідно надати:
• паспорт, індивідуальний податковий номер;
• договір оренди земельної ділянки;
• витяг із Державного земельного кадастру (у разі відсутності відомостей про кадастровий номер земельної ділянки у документах, поданих заявником для державної реєстрації);
• квитанцію про сплату адміністративного збору за державну реєстрацію 
права оренди.