Районна газета

ТАРАС ШЕВЧЕНКО!... ЦЕ ІМ’Я ДОРОГОЦІННОЮ ПЕРЛИНОЮ ВИБЛИСКУЄ В ЗОЛОТІЙ СКАРБНИЦІ СВІТОВОЇ КУЛЬТУРИ

9 березня українці всього світу відзначають 203-річчя від дня народження великого генія українського народу – Т.Г.Шевченка, в особі якого поєдналися надзвичайний талант з особливо високою працездатністю, надпотужна сила духу з найчутливішою душею. А понад з усім цим – безмежна любов до України

З метою поглибити знання засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі про життя та творчість Т.Г. Шевченка Білопільським районним сектором з питань пробації проведено історичну годину «Тарас Шевченко!... Це ім’я дорогоцінною перлиною виблискує в золотій скарбниці світової культури», адже він глибоко розумів роль художнього слова у формуванні людини.

Молодь – найбільш мобільна частина населення, найбільш відкрита для впливу, для вдосконалення, здобуття нових знань та навичок. Але разом з тим, вразлива, така, що потребує уваги та розуміння. У молодому віці закладається базова філософія, відношення до Батьківщини, держави, народу, сім’ї, влади, спосіб життя людини.

Шевченко як явище велике й вічне – невичерпний і нескінченний. Волею історії він ототожнений з Україною і разом з буттям рідної держави продовжується нею, вбираючи в себе нові дні й новий досвід народу, відгукуючись на нові болі та думи, стаючи до нових скрижалей долі. Він росте й розвивається в часі, в історії, і нам ще йти і йти до його осягнення.