Районна газета

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

У 2020 році продовжує працювати постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян. Її засідання відбулося 26 лютого 2020 року під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Білопільської районної державної адміністрації Олени НІКІТЕНКО.

Керівництво Білопільської районної державної адміністрації сприяє громадянам району у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Питання, які були розглянуті членами комісії стосувались соціального захисту населення, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування та у зв’язку із скрутним матеріальним становищем.

Усього на даному засіданні було розглянуто розглянуто 17 звернень (14 жителів м. Білопілля, 3 жителя м. Ворожба).

З інформацією по кожному зверненню доповіли головний спеціаліст відділу з питань правового забезпечення та запобігання корупції, організаційно-інформаційної роботи, документообігу та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Тетяна ДРУЖЧЕНКО, головний лікар комунального некомерційного закладу Білопільської районної ради «Білопільська центральна районна лікарня» Юрій МАРТИНЕНКО, головний лікар комунального некомерційного закладу Білопільської районної ради «Білопільський центр первинної медичної допомоги» Костянтин РОЖИН та директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла ЛУСТЕНКО.

Відповідно до «Програми підтримки жителів району, що перебувають у скрутних життєвих обставинах на 2020 рік», затвердженої рішенням 43 сесії сьомого скликання Білопільської районної ради від 21.12.2019 усі заяви громадян були розглянуті та задоволені.