Районна газета

02 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ ВІДБУЛАСЬ АПАРАТНА НАРАДА ЗА УЧАСТЮ КЕРІВНИКА АПАРАТУ БІЛОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІРИНИ РАДЧЕНКО НА ЯКІЙ, РОЗГЛЯНУЛИ ЗВІТ ПРО РОБОТУ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН В БІЛОПІЛЬСЬКОМУ РАЙОННОМУ ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬН

Про стан виконання заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді Білопільського району доповідала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Білопільської районної державної адміністрації Маргарита АНДРУХОВА та про роботу зі зверненнями громадян в Білопільського районного територіального центру соціального обслуговування за 2019 рік доповіла директор Білопільського районного територіального центру соціального обслуговування Наталія ЦИГАНОК.  

Всього за 2019 рік до територіального центру надійшло 2747 усних заяв, з таких питань:

-         117 – про прийняття на обслуговування у різні відділення територіального центру;

-         331- замовлення щодо надання комплексу послуг МДК, підопічним надано 2080 послуг;

-         1481 – звернень на послуги виїзного перукаря;

-         220 – заяв на послуги робітника з комплексного обслуговування та ремонту будинків;

-         118 –  на прокат засобів реабілітації;

-         348 – заяв від громадян про надання  натуральної допомоги,допомогу у вигляді продуктових та промислових товарів  надано у розмірі 68,0 тис. грн.

-         132 –  про видачу довідок про підтвердження факту, що громадянин дійсно не обслуговується територіальним центром (для подальшого подання до управління соціального захисту населення). Всі ці питання належали до питань щоденної діяльності нашої установи.

Всі звернення  були розглянуті вчасно або надано вичерпну відповідь заявнику.

На інформаційному стенді територіального центру з соціальних питань оприлюднено графіки прийому громадян відповідальними особами Міністерства соціальної політики, Департаменту та районного управління соціального захисту населення, телефони «гарячих ліній».

За підсумками апаратної наради надано протокольні доручення