Районна газета

ІВАН МІСЮРА: «ДІАЛОГ ІЗ ВЛАДОЮ І ГРОМАДОЮ ПОВИНЕН БУТИ ПОСТІЙНИМ»

Про це перший заступник голови райдержадміністрації зазначив під час засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

Посадовець сказав, що робота зі зверненнями має залишатися однією із найпріоритетніших ланок діяльності влади.

«Необхідно здійснювати персональний підхід до кожного заявника та вирішувати проблеми по суті, адже звернення громадян є одним із способів спілкування з народом. Це дає можливість не тільки допомогти у вирішенні нагальної проблеми кожній окремій людині, а й допомагає окреслити коло найважливіших соціально-економічних питань, які турбують громаду і потребують пильної уваги від керівництва району», - сказав посадовець.

Під час засідання було розглянуто звернення жителів м. Білопілля: з питання ремонту даху будинку по вул. Ковпака, про хід виконання робіт по ремонту будинку на провулку Ковпака і встановлення лічильника води та ремонту дороги (вул. Горького).

Перед присутніми виступив Білопільський міський голова Юрій ЗАРКО, який розповів про «Програму співфінансування капітальних ремонтів житлових будинків м. Білопілля на 2015 рік», розповів про хід робіт по ремонту будинку на провулку Ковпака.

За результатами наради Білопільській міській ради було дано доручення провести роботу з вирішення питань, що були порушені, та провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів щодо Програми.      

Начальник відділу документообігу та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Наталія САДОВА зазначила, що підвищує ефективність роботи використання «гарячих» телефонних ліній та телефонів довіри, це дає можливість оперативно реагувати на нагальні потреби жителів району.