Районна газета

РОБОТА ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН У ВІДДІЛІ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ НАЛАГОДЖЕНА НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ (3)

У цьому переконався голова Білопільської райдержадміністрації Володимир ДУРНОП’ЯН, під час заслуховування на апаратній нараді стану роботи зі зверненнями громадян у відділі містобудування та архітектури за І півріччя

За словами начальника відділу Олени ЯРКОВОЇ, працівниками відділу забезпечуються конституційні права громадян на звернення, докладаються необхідні зусилля для вирішення питань, що ними піднімаються, вживаються заходи по вдосконаленню організаційно-практичної роботи по розгляду звернень, посилення контролю за станом їх виконання.

«Звернення громадян надходять на розгляд у відділ шляхом безпосередніх заяв на ім’я начальника відділу та у вигляді доручень, резолюцій на зверненнях до голови райдержадміністрації, голови районної ради. У відділі заведений журнал обліку та контролю розгляду звернень, призначений відповідальний працівник за здійснення контролю», - зазначила Олена Яркова.

Станом  на 17.07.2015 року розглянуто 24 звернень з питання будівництва, реконструкції об’єктів соціально-культурного та інженерного призначення, будівництва господарських та інших будівель на присадибних ділянках.

За результатами розгляду цих звернень розроблено та видано 14 будівельних паспортів на забудову земельної ділянки, 7 містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки та 3 паспорти прив’язки тимчасових споруд.

Будівельні паспорта, містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки та паспорти прив’язки тимчасових споруд для провадження комерційної діяльності надаються замовникам на безоплатній основі.

«Для створення сприятливих умов розроблений графік прийому громадян. На практиці люди звертаються в будь-який час і одержують необхідну відповідь», - сказала на завершення посадовець.