Районна газета

ЗА ДОПОМОГОЮ У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМ – ДО МИКОЛИ КЛОЧКА

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО провів виїзний особистий прийом громадян у Білопільській районній державній адміністрації

Микола Клочко разом із головою Білопільської районної державної адміністрації Володимиром ДУРНОП’ЯНОМ спілкувався із жителями району майже годину. За цей час до очільника області звернулося 6 громадян.

Очільник області уважно вислуховував питання, з якими зверталися громадяни, та разом шукали вихід по тим питанням, які громадяни не в змозі самі вирішити. Жителі району зверталися з питань сприяння у виділенні синтетичного покриття для ігрового майданчика в м. Ворожба, забезпечення балонним газом, ремонту дороги до с. Рижівка, сприяння у виділенні коштів на будівництво артсвердловини в с. Сергіївка, погашення заборгованості за електроенергію військовою частиною Т-0330, яка розташована на території Ворожбянської міської ради, сприяння у відкритті спрощеного переходу по пункту пропуску через державний кордон в с. Рижівка, сприяння у завершенні робіт по реконструкції котелень в навчальних закладах району.

«Питання, які хвилюють людей, практично ті ж, що і в інших районах – нестача коштів, ремонт доріг, водопостачання та водовідведення тощо», – прокоментував голова облдержадміністрації.

«Всі звернення вирішуватимуться відповідними органами обласного та районного рівнів і будуть перебувати на моєму особистому контролі до вирішення», – підсумував Микола Клочко.